1. Mis on MÄRSS?

MÄRSS on väike vegan-ettevõtmine, mis on keskendunud eritellimusel valminud seljakottide tootmisele.

2. Milliseid materjale kasutate?

VEGAN. Kasutan ainult materjale, mis ei ole loomse päritoluga. Valikus on palju kvaliteetseid ftalaadivabu kunstnahku ja teisi kangaid.

3. Millist tüüpi kotte valmistate?

Peamiselt seljakotte, kuid ka õla- ja kandekotte. Olen avatud ka uute toodete disainimisele vastavalt kliendi vajadusele.

4. Kui suur on üks MÄRSS seljakott?

S – 43x33x12cm
M – 46x36x15cm (kõige tavalisem suurus mida valitakse)
L – 50x40x20cm
* Alati on võimalik teha ka erimõõdus tooteid.

5. Hind?

Eritellimusena valminud seljakoti hind jääb üldiselt, olenevalt suurusest ja disainist, 120-170 euro vahemikku.

6. Kuhu saaksin tulla toodetega tutvuma?

MÄRSS teeb hetkel vaid otsemüüki. Toimetame Kopli poolsaarel asuvas vanas Põhjala kummitehases. Hetkel saab meid külastada vaid eelneva kokkuleppe alusel.

7. Kuidas saan soetada ühe seljakoti või esitada eritellimuse?

Valmiskujul MÄRSS seljakotte saab soetada meie veebipoest marssbackpack.com. Kui soovid tulla igaks juhuks seljakotti enne kohapeale proovima, siis anna sellest mulle julgelt märku ja leiame sobiva aja.

Kui e-poes tooteid pole, on suur tõenäosus, et sellel hetkel kohe välja saatmiseks valmis seljakotte saadaval ei olegi. Küll aga on alati võimalik seal mõningaid mudeleid ette tellida.

Kõige lihtsam viis eritellimust esitada, on kokku leppida stuudio külastuse aeg ja tulla kohapeale materjale vaatama. Kui see ei ole mingil põhjusel võimalik, siis saame hakkama ka meili teel (viited, pildid jne).
Juba korra tehtud eridisaini ma üldiselt üks-ühele ei kopeeri, kuid võid vabalt viidata mõnele kasutatud materjali- või värvikombinatsioonile, et saaksime hõlpsamalt paika Sinu ainulaadse MÄRSS disaini.

8. Kui kaua läheb minu tellimuse valmimisega?

Tellimuse täitmine võib võtta kuni 1-4 nädalat (lisandub kohaletoimetamise aeg – riigisiseselt 2-3 tööpäeva, välismaale üldjuhul ca 7-14 tööpäeva).
Täpsem ooteaeg sõltub sellest, kui palju on tellimusi antud hetkel järjekorras ees, kas sobiv materjal on kohapeal olemas jne.

9. Tagastamine?

Juhul kui on tegu veebipoest soetatud valmistootega, on Sul õigus see 14 päeva jooksul tagastada või teise, sobivama toote, olemasolu korral välja vahetada. Tagastatud toode peab olema kasutamata. Tagastame sinu tasutud summa 14 päeva jooksul pärast toote meieni jõudmist. Eritellimusel valminud toodete puhul tagastamise ega väljavahetamise võimalust me ei paku.

10. Kuhu saadate?

Kuhu vaja! (postikulu välismaale saates jääb tähitud paki hind üldjuhul 13-20 euro vahemikku, olenevalt sihtkohast). Eesti siseselt toimetame pakid teieni Omniva pakiautomaadiga.

11. Kinkekaardid?

On olemas! Kui jäid tellimusega hiljaks või soovid kingisaajale anda võimaluse ise oma ainulaadne seljakott disainida, on kinkekaart selleks parim võimalus. Ostetud krediidi summa kajastub kaardil.

12. Kontaktid

www.facebook.com/marssbackpack/
www.instagram.com/marssbackpack/
marssbackpack.com
marssbrand@gmail.com