Veebipoe marssbackpack.com / marss.voog.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Märss, registrikood 12766776, juriidilise aadressiga Tööstuse 22-1, Tallinn 10411, Eesti.

 

1.       Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused (“Tingimused”) kehtivad Veebipoest toodete (“Toode”) ostmisel Veebipoe kasutaja (“Klient”) ning e-poe omaniku, Märss OÜ (“Veebipood”) vahel.

Lisaks Tingimustele reguleerivad E-poe kasutamise käigus tekkivaid õigussuhteid kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktid.

Veebipood jätab igal ajal endale õiguse Tingimusi muuta. Tingimuste muudatused avaldatakse veebilehel ning need jõustuvad koheselt peale avaldamist. Veebipoode vahendusel tellides kinnitab Klient, et on Tingimustega nõustunud.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes (€) märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kauba eest on võimalik tasuda läbi Maksekeskuse. Pangalinke saab kasutada järgmistes Eesti pankades:  Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
Samuti aktsepteerime Paypal'i makseid.

 

2.       Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

3.       Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tooted valmistatakse telllimuse peale, välja arvatud juhul, kui ei ole märgitud teisiti. Toote valmistamise aeg on märgitud toote kirjelduses ning see on sõltuvalt tootest ja materjali olemasolust 1-4 nädala vahemikus.

Toode toimetatakse Kliendini tähitud postiga või pakiautomaadi teenusega. Ühtlasi on võimalik tootele ise järele tulla eelneva kokkuleppe alusel. Veebipood teavitab Klienti e-posti teel, kui toode on teele pandud (ning annab teada paki jälgimiskoodi).

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-4 tööpäeva jooksul alates toote valmimisest. Euroopas toimub kohaletoimetamine 7-9 kalendripäeva jooksul, mujal maailmas kuni 21 kalendripäeva jooksul.

Kui toote sihtkoht on väljaspoolt Euroopa Liitu, siis võivad Tootele kohalduda impordiga seotud kohustused ja tollimaksud, mis tasutakse Toote saabumisel sihtriiki. Sellised maksud tasub Klient.

 

4.       Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Loobumise õigus kehtib valmistoodetele. Tagastada ei saa tellimuse kinnitusel välja toodud kliendipõhiseid eritooteid ning eritellimusel valminud tooteid. Toode on valmistatud eritellimusel, kui Kliendil on Tellimust esitades võimalik määrata Toote olulisi omadusi – toote värv, mõõdud, materjal või muu Toote füüsiline parameeter.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik

Peale toote kättesaamist on Kliendil 14 päeva tootega tutvumiseks. Kui Klient ei ole mingil põhjusel Tootega rahul, siis on Kliendil õigus 14 päeva jooksul Toode tagasi saata, teavitades Veebipoodi tagastamise soovist meiliaadressil marssbrand@gmail.com

Tagastatav Toode peab olema originaalpakendis ja samas seisukorras, mis Kliendini jõudes. Toode peab olema kasutamata ehk tootel ei tohi olla mingisuguseid märke, jälgi, kahjustusi, mida Tootel ei olnud Kliendini jõudes. Tooted, mis on kasutamisjälgedega Veebipood tagasi ei võta ja need postitatakse tagasi Kliendile.

Veebipood tagastab  tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, toote maksumuse, tingimusel, et tagastatav Toode jõuab veebipoeni 14 päeva jooksul kauba kliendini jõudmisest. Saatmiskulud jäävad kliendi kanda.


Juhul kui Tootel esineb defekte, on Klient kohustatud kontakteeruma Veebipoega esimesel võimalusel, selleks et esitada vastav avaldus. Veebipood asendab Toote või juhul kui see ei ole võimalik, tagastab Toote maksumuse. Kui Toode on kahjustatud, siis tasub Toote ümbervahetamise kulud Veebipood. Pretensioonide esitamise õigus on 2 aastat alates ostu sooritamisest

 

5.       Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.


6.  Privaatsuspoliitika

Märss OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Märss OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.  

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa ning edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kõik veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.


Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja Sinule kättesaadavana meie kodulehel. 

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil marssbrand@gmail.com.

Sul on alati õigus pöörduda oma andmete kaitsmiseks Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole. Andmekaitse Inspektsiooni näol on tegemist riikliku asutusega, mille poole on võimalik pöörduda ka isikuandmete kaitse teemadel konsultatsiooni või abi saamiseks.

 

7.       Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile marssbrand@gmail.com

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.